Vi använder Cookies för att ge dig en så bra upplevelse som möjligt.
Örebro Gymnastikförening KIF
Gymnastik, Parkour & Cheerleading
Kontakt ÖGF -> GFÖ!
OBS! Från och med 1 januari 2019 hänvisas all kontakt till nya föreningen "Gymnastikföreningen Örebro"!

Gymnastikföreningen Örebros kansli:

Telefon 019-17 55 45, telefontider måndag-fredag 10.00-12.00

Föreningskonsulent Alexandra Nyström Pelenius, alexandra.nystrom.pelenius@gforebro.se 
Föreningskonsulent Petra Joelsson, petra.joelsson@gforebro.se 
Tränare tävling Alexander Forsberg Pelenius, alexander.forsberg.pelenius@gforebro.se 
Verksamhetsansvarig Marcus Lagerberg, marcus.lagerberg@gforebro.se 

Kansli öppettider
Måndag - Fredag kl 09.00-15.00
Vi kan vara ute på ärenden så ring gärna innan om ni vill besöka oss.

Kansli kontaktuppgifter

Adress Gymnastikföreningen Örebro, Karlsgatan 28, 703 41 ÖREBRO

Bankgiro 348-9531
Organisationsnummer 802517-6317

Styrelse
Satu Sandberg Ordförande - satu.sandberg@gmail.com
Thomas Lindelöf vice Ordförande - thomas.lindelof@quale.se
Eva Sundmalm Sekreterare - evasundmalm@gmail.com

OBS! Kontakta alltid kansliet i första hand i de frågor som inte är direkt kopplade till GFÖ:s styrelse.
**********

TIDIGARE ÖGF

Adress: 
Örebro Gymnastikförening-kif
Idrottens hus
Karlsgatan 28 
70341 Örebro

Bankgiro: 236-2911 (OCR) eller 5001-8985
Organisationsnummer: 875003-5183
Swish-nummer: 123 370 04 24

Tränare trupp
Alexander Forsberg                               Kontakt via info@orebrogf.com

Tränare Barn & Ungdom
Sara Grundel                                               saragrundel@hotmail.com

Projektledare utvecklingsprogram; Barn- & ungdomsverksamhet samt Trupp
Caroline Liedberg                                       carro.ogf@hotmail.com

Kommittéansvariga

Sandra Samuelsson, Trupp                      Sandra-ostlund@live.se

Albin Rantala, Trupp                                  albinrantalaa@gmail.com

Sara Grundel, Barn & Ungdom                 saragrundel@hotmail.com

Cassandra Hedström, Cheerleading      cassandra96@live.se

Erik Isberg, Freerunning                            erikisberg@orebrogf.com

Styrelse
Ordförande - Eva Sundmalm                      eva.sundmalm@gmail.com
         

OBS! Kontakta alltid kansliet i första hand om frågor eller dylikt inte är direkt kopplade till ÖGFs styrelse.


Hitta hit
 
Sponsorer